Yapı Kimyasalları
/ Mekana Göre Kullanım Alanları / Banyo
Banyo Uygulaması Nasıl Yapılır?
TÜM Banyo ÜRÜNLERİ
Banyo
Banyo ile ilgili bilgilendirme amaçlı açıklama yazısı kısa bilgi bu alana girilecektir.Banyo ile ilgili bilgilendirme amaçlı açıklama yazısı kısa bilgi bu alana girilecektir.Banyo ile ilgili bilgilendirme amaçlı açıklama yazısı kısa bilgi bu alana girilecektir. Banyo ile ilgili bilgilendirme amaçlı açıklama yazısı kısa bilgi bu alana girilecektir.Banyo ile ilgili bilgilendirme amaçlı açıklama yazısı kısa bilgi bu alana girilecektir.

Banyo ile ilgili bilgilendirme amaçlı açıklama yazısı kısa bilgi bu alana girilecektir.Banyo ile ilgili bilgilendirme amaçlı açıklama yazısı kısa bilgi bu alana girilecektir. Banyo ile ilgili bilgilendirme amaçlı açıklama yazısı kısa bilgi bu alana girilecektir.Banyo ile ilgili bilgilendirme amaçlı açıklama yazısı kısa bilgi bu alana girilecektir.Banyo ile ilgili bilgilendirme amaçlı açıklama yazısı kısa bilgi bu alana girilecektir. 

"Banyo ile ilgili bilgilendirme amaçlı açıklama yazısı kısa bilgi bu alana girilecektir."
Banyo tadilatı neden yapılır?
Görsel ve konfor ihtiyaçları
 
  • Zemin ve duvar döşemelerinin renk, desen ve ebatları
  • Vitrifiye elemanlarının renk ve malzeme kalitesi
  • Mekanın sıkıcı ve karanlık bulunması
 
Fiziksel ihtiyaçların karşılanmaması
 
  • Klozet ve lavaboların fiziksel özelliklere uygun olmaması
  • Banyo küvetlerinin çok yer kaplaması nedeniyle kullanım alanını daraltması
  • Banyo dolaplarının yeterli depolama kapasitesine sahip olmaması, konumunun ya da ebatlarının yetersizliği
  • Elektrik, havalandırma, ısıtma ve su tesisatının planlama ya da eskime nedeni ile yetersiz oluşu
  • Zemin ve duvarlardan kaynaklanan nem ve su yalıtım sorunları
Banyo tadilatındaki adımlar
1
Durum tespiti ve projelendirme
Tadilatı yapılacak mekanda keşif yapılarak tesisat ile ilgili sorunlar varsa tespit edilir ve daha sonra gerekli ölçüler alınır. Kullanıcı istekleri ve mekan koşullarına bağlı olarak tasarım/proje yapılır. Gereksinim duyulan vitrifiye elemanları (lavabo,klozet, duşakabin/küvet) ve dolap vb. boyutları ve konumları belirlenir. 

Banyoda duşakabinin yeri, klozet şekli ve yeri, banyo dolabı ve çamaşır makinasının yeri, muslukların yeri, radyatör/panel türü ve yeri, ayna, aydınlatma elemanları ve prizlerin yerleri gibi parametrelerin belirlenmesi su, tesisat, elektrik ve gaz tesisatının döşenmesi için çok önemlidir.
2
Kırma/taşıma işleri ve tesisatın yenilenmesi
Kırma / taşıma işleri ve tesisatın yenilenmesi ile ilgili açıklama bilgileri bu alanda yer alacaktır.Kırma / taşıma işleri ve tesisatın yenilenmesi ile ilgili açıklama bilgileri bu alanda yer alacaktır.Kırma / taşıma işleri ve tesisatın yenilenmesi ile ilgili açıklama bilgileri bu alanda yer alacaktır.

Kırma / taşıma işleri ve tesisatın yenilenmesi ile ilgili açıklama bilgileri bu alanda yer alacaktır.Kırma / taşıma işleri ve tesisatın yenilenmesi ile ilgili açıklama bilgileri bu alanda yer alacaktır.Kırma / taşıma işleri ve tesisatın yenilenmesi ile ilgili açıklama bilgileri bu alanda yer alacaktır.
E-POSTA ÜYELİĞİ
Mail listemize kayıt olun !
2000 - 2020 © Copyright STROTON